Oferta pracy

Ogłoszenie archiwalne

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca C+E – różne zestawy w zależności od zlecenia – system 3/1 – Lipsk

ID ogłoszenia: 1877

System zjazdowy: 3/1, bez systemu

Rodzaj naczepy/przyczepy: , , , ,

Wynagrodzenie: podstawa 2000 € + diety

Miejsce pracy: Lipsk, Sachsen, Niemcy

Najważniejsze obowiązki:

  • prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepami typu firanka, chłodnia, platforma lub kontener morski – w zależności od otrzymanego zlecenia,
  • dokumentacja wymiany palet,
  • transport w trasach po Niemczech i Europie Zachodniej

Oferujemy:

  • praca w systemie zjazdowym 3/1 lub od poniedziałku do piątku,
  • obsługa różnego rodzaju naczep – mogą wystąpić zmiany, kiedy trzeba będzie kogoś zastąpić lub pojawi się nowe zlecenie,
  • miejsce noclegowe z zapleczem socjalnym przy bazie firmy (kuchnia, prysznice, toalety),
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
  • odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
  • wynagrodzenie zależne od wybranego systemu pracy i Steuerklasse:
  • w systemie 3/1 podstawa 2000 € brutto + diety 24 € netto,
  • bez systemu podstawa 2200 € brutto + diety 24 € netto,
  • nadgodziny płatne dodatkowo lub rozliczane jako dni wolne,
  • możliwość negocjacji warunków finansowych przy dobrej współpracy z firmą,
  • bezpłatne tankowanie prywatnego auta na bazie firmy,
  • zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
  • doświadczenie w transporcie ciężarowym, minimum 2 lata,
  • gotowość do zmian podczas wykonywanych obowiązków,
  • minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:

  • uprawnienia ADR podstawowe

Blog

Dowiedz się więcej