Senior Full Stack .NET Developer

Moyyn
Kraków, MA 04-218
Polska

Kategoria

Opis pracy
Zadania
Jeżeli masz talent do programowania oraz doświadczenie w tworzeniu komercyjnych aplikacji, chciałbyś w pełni wykorzystać swój potencjał i mieć realny wpływ na realizowane projekty, a przede wszystkim szukasz odpowiedzialnej pracy, dalszego rozwoju i nowych wyzwań - jesteś właściwą osobą, której poszukujemy!

Co oferujemy:

projektowanie i implementację rozwiązań w oparciu o platformę .NET,
pracę przy różnorodnych systemach dla największych polskich instytucji z branży finansowej, windykacyjnej i ubezpieczeniowej,
pracę w zgranych zespołach z wykorzystaniem najnowszych technologii,
współpracę z zespołem doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin,
brak korporacyjnej atmosfery.

Czego wymagamy:

co najmniej 3-letniego doświadczenia w programowaniu w języku C# oraz praktycznej znajomości środowiska .NET,
umiejętności programowania w środowiskach webowych, w szczególności znajomości technologii: ASP.NET MVC, WebForms, WebAPI, RESTful service, WebService, WCF,
znajomości technologii webowych typu HTML, CSS, JavaScript,
doświadczenia w pracy z relacyjnymi bazami danych SQL (MS SQL Server),
umiejętności projektowania architektury wielowarstwowych systemów lub ich części, znajomości zagadnień dotyczących wzorców projektowych, zasad SOLID oraz doświadczenia w tworzeniu komercyjnych rozwiązań,
chęci rozwoju i stałego podnoszenia swoich kompetencji,
umiejętności pracy w zespole, rozwiązywania problemów i zdolności komunikacyjnych,
silnej motywacji, odpowiedzialności i sumienności,
praktycznej znajomości języka angielskiego.

Co będzie dodatkowym atutem:

znajomość technologii webowych typu VUE.js, Kendo UI, jQuery, NPM, WebPack, TypeScript, itp.,
znajomość narzędzi do kontroli wersji (TFS, GIT),
znajomość procesów Continuous Integration, Continuous Delivery, Release Management, Configuration Management oraz narzędzi takich jak: JIRA, TeamCity, CCNET.

Co zapewniamy:

możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w realizacji ciekawych projektów oraz różnorodnych szkoleniach i konferencjach branżowych,
realny wpływ na przebieg realizacji i rozwiązania użyte w projektach,
stabilne zatrudnienie na jasnych zasadach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
konkurencyjne wynagrodzenie oraz dodatkowy system motywacyjny,
atrakcyjny pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie),
darmowy parking i świetną lokalizację,
elastyczne godziny pracy,
fantastyczną atmosferę.

Wymagania do pracy
Wymagania
angielski |Zaawansowany |Wymagany
Praca zespołowa |Zaawansowany
Umiejętność rozwiązywania problemów |Zaawansowany
Doskonałe umiejętności komunikacyjne |Zaawansowany
Wykształcenie
Licenjat/Inżynier
Doświadczenie
3-5 lat
Prawo jazdy

Pracodawca
Aravinth Palaniswamy

Polska