Pracownik fizyczny (k/m) - pakowanie i przeładowywanie kabin prysznicowych

Concept Plus
Herzlake, NI
Niemcy

Kategoria
Typ zatrudnienia
Umowa o Pracę

Opis pracy
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego stałego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Herzlake

Zakres obowiązków:

● Pakowanie i przeładowywanie kabin prysznicowych
● Przygotowanie towarów do wysyłki

Oferujemy:

● Pracę od zaraz!
● Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11 € brutto/h
● Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) - 61 €/tygodniowo od osoby
● Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
● Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
● Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne
● Praca na 1 zmianę od 6:00 od 15:00 od pon. do pt.
● Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania do pracy
● Umiejętność pracy w zespole
● Wytrzymałość fizyczna
● Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!
● Mile widziane prawo jazdy

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609