Pracownik (k/m) – mycie skrzynek pod ciśnieniem

Kościuszki 15/2
Opole, OP 45-062
Polska

Kategoria
Gałąź Gospodarki
Pozostałe branże usług niematerialnych
Typ zatrudnienia
Umowa o Pracę
Harmonogram pracy
Pełny etat
Podróże
Praca w miejscu zatrudnienia

Opis pracy

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie higieny w wylęgarni, mycie skrzynek
  • Sortowanie, przekładanie jaj
  • Ewentualna kontrola stanu zdrowia kurcząt

Oferujemy:

  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h + dodatki zgodnie z taryfikatorem iGZ
  • Przyjazny system zaliczek
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) odpłatne ok. 59 € za tydzień
  • Wsparcie polskiego koordynatora
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód - wymóg konieczny
  • Znajomość języka niemieckiego niewymagana, ale mile widziana

Osoby zainteresowane pracą proszę wysłać CV na podany niżej adres mailowy, kontakt telefoniczny bądź o SMS o treści PRACA

Telefon: 504 581 042

Mail: as@cp-personal.com

Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole

KRAZ 11738

Pracodawca
Concept Plus
Opole OP 45-062
Polska