Operator koparki / pomocnik budowlany – Frankfurt nad Menem

Wrocław, DS 50-515
Polska

Kategoria
Gałąź Gospodarki
Pozostałe gałęzie produkcji materialnej
Data rozpoczęcia pracy
23.03.2020
Data zakończenia oferty
23.05.2020
Zarządzanie innymi
Nie
Wymagane doświadczenie
Tak
Wymagane Wykształcenie
Tak
Wynagrodzenie
Od 12,00 zł Do 12,00 zł
Na godzinę
Typ zatrudnienia
Umowa o Pracę
Harmonogram pracy
Pełny etat
Podróże
Praca w miejscu zatrudnienia

Opis pracy

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: stała praca bez systemu

Obsługiwane maszyny: koparka gąsienicowa

Wynagrodzenie: 12 € / godz. + diety

Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Hessen, Niemcy

Aktualne: 25.05.2020

Opis stanowiska pracy:

· wykonywanie prac związanych z wykopami i układaniem kanałów,
· obsługa koparki gąsienicowej 17 t.,
· warsztatowanie maszyn budowlanych

Warunki zatrudnienia:

· stałe zatrudnienie ok. 9-12 godzin w ciągu dnia (200-240 godzin pracy miesięcznie),
· wykonywanie różnorodnej pracy w zależności o potrzeb firmy,
· udział w wewnętrznych szkoleniach z zakresu obsługi maszyn budowlanych,
· dla zainteresowanych możliwość sfinansowania kursu prawa jazdy C+E przez firmę,
· możliwość wynajęcia pokoju jednoosobowego lub mieszkania w cenie ok. 300-450 € miesięcznie,
· zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
· odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
· stawka godzinowa 12 € brutto + diety 14 € netto,
· po okresie próbnym negocjacja warunków finansowych,
· zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

· uprawnienia do obsługi koparek gąsienicowych,
· minimum 2-letnie doświadczenie jako operator maszyn budowlanych,
· chęć poszerzania swoich umiejętności zawodowych,
· komunikatywna znajomość j. niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w pracy

Mile widziane:

· prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
· wiedza z zakresu budownictwa i warsztatowania sprzętu budowlanego,
· szeroko pojęte umiejętności techniczne

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: +48 784 310 200 lub na adres mailowy: j.musielak@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl

Wymagania do pracy
• uprawnienia do obsługi koparek gąsienicowych,
• minimum 2-letnie doświadczenie jako operator maszyn budowlanych,
• chęć poszerzania swoich umiejętności zawodowych,
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego umożlwiająca porozumiewanie się w pracy
Pracodawca
Jagoda Musielak
Wrocław DS 50-515
Polska