Mechanik samochodów ciężarowych – Kassel – komunikatywny j. niemiecki

CE DRIVER
ul. ks. Czesława Klimasa 39/2
Wrocław, DS 50-515
Polska

Kategoria
Gałąź Gospodarki
Transport
Wymagane doświadczenie
Tak
Typ zatrudnienia
Umowa o Pracę
Harmonogram pracy
Pełny etat
Podróże
Sporadyczne podróże służbowe

Opis pracy

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: praca bez systemu zjazdowego,

Wynagrodzenie: 13-16 € brutto / godzina

Miejsce pracy: Kassel, Hessen, Niemcy

Aktualne: 25.05.2020

Opis stanowiska pracy:

· naprawa, konserwacja i przegląd firmowych samochodów ciężarowych i naczep,
· świadczenie usług serwisowych i gwarancyjnych dla klientów indywidualnych,
· wykonywanie drobnych prac ślusarskich, naprawa karoserii

Warunki zatrudnienia:

· praca w systemie dwuzmianowym w pełnym wymiarze czasu pracy,
· dwie soboty pracujące w miesiącu,
· zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym z łazienką w pobliżu bazy,
· zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
· odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
· wynagrodzenie 13-16 € brutto / godzinę, w zależności od doświadczenia,
· zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

· prawo jazdy kat. B,
· minimum 3 lata doświadczenia przy naprawach,
· komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:

· udokumentowane kwalifikacje zawodowe, certyfikaty, kursy

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: +48 784 310 200 lub na adres mailowy: j.musielak@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl

Pracodawca
Jagoda Musielak
Wrocław DS 50-515
Polska