Kierowca kat. D – darmowe zakwaterowanie!

Opis pracy

region zatrudnienia: 60 km na wschód od Essen, Nadrenia Północna-Westfalia

Podstawowe obowiązki:

  • Prowadzenie autobusu – transport liniowy

  • Przewóz osób na trasach liniowych głównie w obrębie jednej miejscowości

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • pracę stałą, 8h dziennie

  • pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,

  • niemiecką umowę o pracę

  • niemieckie zarobki: 13,50€ brutto/h na początek, po przepracowanym roku podwyżka, 40h w tyg. wyniesie 2160€ brutto

  • darmowe zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

  • pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,

  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,

  • opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,

  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,

  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

  • pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo

Wymagamy:

  • prawo jazdy kategorii D, kod 95

  • mile widziane 6-miesięczne doświadczenie jako kierowca autobusu

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

Pracodawca