Kierowca CE – Bawaria – 3000 €

Kategoria
Gałąź Gospodarki
Transport
Typ zatrudnienia
Umowa o Pracę
Harmonogram pracy
Pełny etat

Opis pracy

 LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

Kierowca CE – Bawaria – 3000 €
region zatrudnienia: Bawaria, okolice Monachium

Podstawowe obowiązki:
  • prowadzenie zestawu z przyczepą tandem z niskim podwoziem
  • przewóz sprzętu i maszyn budowlanych oraz betonu
  • pomoc i współpraca przy budowach i asfaltowaniu

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:
  • pracę stałą na cały etat od poniedziałku do piątku
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • pełnopłatną przerwę zimową z aktualną umową o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze 16 €/h – miesięcznie wychodzi 3040 € + diety 350 €
  • zakwaterowanie: pokój jednoosobowy na terenie firmy lub hotel

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:
  • pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń
  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej
  • opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych
  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld
  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia
Wymagania do pracy
Wymagamy:

prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,
komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego lub rosyjskiego
doświadczenia jako kierowca CE

Pracodawca