Kierowca CE – 2500 € - Düsseldorf – Walkingfloor

Kategoria
Gałąź Gospodarki
Transport
Data rozpoczęcia pracy
02.12.2019
Data zakończenia oferty
05.03.2020
Data zamknięcia aplikacji
22.04.2020
Wynagrodzenie
Od 10 000 zł Do 12 000 zł
Na miesiąc
Typ zatrudnienia
Umowa o Pracę
Harmonogram pracy
Pełny etat

Opis pracy

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

region zatrudnienia: Düsseldorf, Nadrenia Północna-Westfalia

Podstawowe obowiązki:

  • prowadzenie pojazdu typu ciągnik siodłowy + naczepa z ruchomą podłogą w systemie Joloda, wywrotka lub BDF

  • przewóz towarów w trasach krótkobieżnych lub dalekobieżnych

  • przewóz materiałów sypkich lub poczty

  • zabezpieczenie towaru

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • praca od poniedziałku do piątku, zmiany dzienne i nocne

  • niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą

  • pracę w dobrze prosperującej firmie

  • wynagrodzenie na umowie w wysokości 2400-2500 € brutto (trasy dalekobieżne) lub 2200-2300 € brutto (trasy krótkobieżne)

  • diety w wysokości 12/24 € netto dziennie

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

  • pracę w stabilnej finansowo firmie – terminowość wynagrodzeń,

  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,

  • opłacane składki emerytalne – nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,

  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,

  • 27 dni płatnego urlopu wypoczynkowego

Wymagamy:

  • prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy

  • minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca CE

  • podstaw w komunikacji w j. niemieckim, angielskim lub rosyjskim

Chcesz szczegółową ofertę zadzwoń : 0048 500 800 713, 0048 500 800 596 lub 0048 500 800 309

lub aplikuj: rekrutacja@luksmann.pl

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul. Podwale 1/83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia. Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Pracodawca