Kierowca C+E – zestaw 12 ton - 2250€ netto

Opis pracy

region zatrudnienia: Hesja, okolice Kassel

Podstawowe obowiązki:

  • prowadzenie auta typu: zestaw 12 ton, solo lub z przyczepą

  • jazda głównie po trasach krajowych krótkobieżnych

  • przewóz materiałów budowlanych

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • pracę stałą lub w systemie 3/1 lub 4/2

  • pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,

  • niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą

  • stawkę bez systemu: 2250 € netto, w systemie 4/2: 1900 € netto, w systemie 3/1: 2100€ netto

  • na umowie jest wpisana stawka brutto za przepracowany dzień ok. 100 € + diety + dodatki za jazdę nocną w weekendy i niedzielę

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

  • pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,

  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,

  • opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,

  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,

  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

  • pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo

Wymagamy:

  • prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,

  • doświadczenia jako kierowca CE, mile widziany ADR podstawowy

  • podstawowej komunikacji w j. niemieckim lub j. angielskim

Pracodawca