Kierowca C+E – Walking Floor - 2450€

Opis pracy

region zatrudnienia: Koblenc

ja

Podstawowe obowiązki:

  • prowadzenie zestawu ciągnik siodłowy + naczepa walking floor

  • jazdy na trasach dalekobieżne po Niemczech

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • pracę stałą, od poniedziałku do piątku

  • pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcą

  • niemieckie zarobki składające się z podstawy 2450 € na umowie oraz ustawowe diety

  • Zakwaterowanie w aucie

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

  • pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,

  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,

  • opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,

  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,

  • płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 26 dni w roku,

  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawa jazdy CE, karta kierowcy

  • doświadczenia jako jako kierowca minimum rok

  • podstawy języka niemieckiego

Pracodawca