Kierowca C+E – plandeka/koffer - 2300€

Opis pracy

region zatrudnienia: Badenia-Wirtembergia, Heidelberg

Podstawowe obowiązki:

  • prowadzenie zestawu typu ciągnik siodłowy + naczepa typu plandeka lub koffer

  • jazda głównie po trasach krajowych dalekobieżnych

  • przewóz różnych towarów spedycyjnych

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • pracę stałą lub w systemie 2/1, 3/1 lub 6/2

  • pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,

  • niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą

  • stawkę bez systemu: 2300 € brutto na umowie + ustawowe diety

w systemie: 2/1, 3/1 lub 6/2 - rozliczane wg przepracowanych dni: 110€ brutto/ dzień + ustawowe diety

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

  • pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,

  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,

  • opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,

  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,

  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

  • pomoc w załatwieniu ubezpieczenia zdrowotnego całkowicie za darmo

Wymagamy:

  • prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,

  • przynajmniej 3-letniego doświadczenia jako kierowca międzynarodowy, mile widziane doświadczenie na wywrotce

  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego

Pracodawca