Kierowca C+E, bez języka - 2500 € Netto

Kategoria
Wymagane doświadczenie
Tak

Opis pracy

region zatrudnienia:

Nadrenia Północna-Westfalia, Bawaria

Podstawowe obowiązki:

  • jazda na zestawie z BDF z osią skrętną; MAN, DAF

  • przewóz paczek dla DPD

  • przejazd na trasach w transporcie krajowym (trasy tygodniowe lub dwutygodniowe poza bazą firmy)

praca od poniedziałku godz. 14.00 do soboty do godz. 9.00.

Oferujemy pracę na przejrzystych warunkach:

  • możliwa praca stała, 3/1, 6/2, 2/2

  • praca od poniedziałku godz. 14.00 do soboty do godz. 9.00

  • pracę w rzetelnej, solidnej firmie transportowej,

  • niemiecką umowę o pracę na czas określony zawartą bezpośrednio z pracodawcą

  • Szacunkowa kwota netto wynosi 2200-2700 € netto, w zależności od klasy podatkowej

Każdemu zatrudnionemu Kierowcy gwarantujemy:

  • pracę w stabilnych finansowo firmach – terminowość wynagrodzeń,

  • prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,

  • opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,

  • prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,

  • płatny urlop wypoczynkowy w wymiarze 24 dni w roku,

  • pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnienia

Wymagamy:

  • prawa jazdy CE z kodem 95, karta kierowcy,

  • doświadczenia jako kierowca CE, minimum rok

  • język niewymagany, mile widziany j. niemiecki

Pracodawca