Eko Ankieter / Eko Ankieterka - praca w terenie Pruszków

Atmoterm SA
Pruszków, MZ
Polska

Data zakończenia oferty
30.06.2020

Opis pracy

W związku z realizacją projektu na zlecenie Urzędu Miasta Pruszków obejmującego przeprowadzenie inwentaryzacji źródeł ogrzewania na terenie Pruszkowa na potrzeby realizacji działań w zakresie przeciwdziałania zjawisku niskiej emisji oraz poprawy jakości powietrza poszukujemy do współpracy osób w charakterze:

Ankieter / Ankieterka
Miejsce pracy: Miasto Pruszków
 
Główne zadania:
- przeprowadzenie badania w terenie w formie krótkiej ankiety
- wprowadzenie zebranych danych do narzędzia informatycznego
 
Oferujemy:
- współpracę w oparciu o umowę zlecenie
- szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań
- pracę dorywczą umożliwiającą zdobycie dodatkowych umiejętności
 
Poszukujemy osób:
- posiadających umiejętności komunikacyjne
- o wysokiej kulturze osobistej
- angażujących się w wykonywane zadania
- dokładnych, skrupulatnych, rzetelnych
 
Mile widziani studenci, studentki oraz osoby interesujące się zagadnieniami dotyczącymi ochrony środowiska.

 

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych na podany poniżej adres, w temacie prosimy wpisać: Ankieter – Imię i Nazwisko

 
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:
 
• Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE.
• Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie ww. rozporządzenia.
Administratorem danych osobowych jest ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, 45-031 Opole, ul. Łangowskiego 4.
 
Pana/Pani dane osobowe:
1. są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie dobrowolnej zgody;
2. będą przetwarzane, aż do ewentualnego wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierze Pan/Pani udział, chyba, że wyrazi Pan/Pani zgodę na poczet przyszłych rekrutacji

Informujemy, że ma Pani/Pan:
1. prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
2. prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
3. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Rozporządzenia.
Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Pan/Pani bierzecie udział.

 
Pracodawca
Agnieszka Pazdan
Jana Łangowskiego 4
Opole OP 45-031
Polska
Facebook